SBR Karo Kauçuk

” SBR Karo Kauçuk zemin kaplamaları dünyada son 40 yıldır oyun alanlarında en yüksek güvenlik standardını garanti eden zemin kaplama türüdür”
Ürün Ölçü ve Et Kalınlıkları
En/cm Boy/cm Et Kalınlığı / cm
40 * 40 2–2,5–3–4
50 * 50 2–2,5–3–4
100 * 100 6 mm – 3 cm
100 * 200 6 mm – 3 cm
100 * 300 6 mm – 3 cm
Avantajlar
SBR Karo Kauçuk zemin kaplamaları; darbe emici olması, kolay montaj, su birikintisi oluşumunu önleme, Bakım kolaylığı, Ses ve ısı izolasyonu sağlar, Kaymaya karşı koruyucudur, Çevreci üründür. Çocuklar, yaralanma riski olmaksızın mutlu bir şekilde eğlenmelerine izin verir.
B2B Kauçuk Zemin Kaplamaları, çocuklar zıplamasını ve dolayısıyla yaralanma riskini azaltarak zıplayıp yere düştüğünde etkili bir koruma sağlar. SBR Karo Kauçuk zemin kaplamaları, hemşirelik evleri ve rehabilitasyon merkezlerinde, çok nesil rekreasyon tesislerinde, okul bahçelerinde, jimnastik ve tırmanma ekipmanlarında ve yürüyüş yollarında elastik bir zemin kaplaması olarak etkilidir. Alfabe, numara ve tema seçeneklerinin yanı sıra yeni EPDM kauçuk zemin kaplamalarımız okullarda, ana okullarında ve gündüz bakım alanlarında oyun alanları tasarlamak için idealdir. Tüm spor ve oyun alanları ile eğlence parkları için eğitimsel ve görsel bir iyileştirme sunar.
Renkler; Kırmızı, Yeşil, Siyah, Sarı Mavi ve Gri.

“SBR Tile Rubber floor coverings are the type of flooring that guarantees the highest safety standard in playgrounds for the last 40 years in the world”
Product Dimensions and Thicknesses
Width / cm Length / cm Wall Thickness / cm
40 * 40 2–2.5–3–4
50 * 50 2–2.5–3–4
100 * 100 6 mm – 3 cm
100 * 200 6 mm – 3 cm
100 * 300 6 mm – 3 cm
Advantages
SBR Tile Rubber floor coverings; It is shock absorbent, easy to install, prevents the formation of puddles, Ease of maintenance, Provides sound and heat insulation, It is protective against slipping, It is an environmental product. It allows kids to enjoy happily without the risk of injury.
B2B Rubber Floor Coverings provide effective protection when children jump and fall, reducing the risk of jumping and hence the risk of injury. SBR Tile Rubber flooring is effective as an elastic flooring in nursing homes and rehabilitation centers, multi-generation recreational facilities, school gardens, gymnastic and climbing equipment, and walking paths. Besides alphabet, number and theme options, our new EPDM rubber floor coverings are ideal for designing playgrounds in schools, kindergartens and day care areas. It offers an educational and visual improvement for all sports and playgrounds and amusement parks.
Colors; Red, Green, Black, Yellow Blue and Gray.